Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Typy konstrukcí

Zateplované typy konstrukcí

Foukanou izolací zateplíme hlavně volné plochy, trámové stropy, šikminu střechy, duté příčky a stěny, pochozí podlahy a domy typu OKAL.

 

Volná plocha

Volným foukáním vám můžeme zateplit podlahu ve vašem podkroví. Tato aplikace se používá především u novější zástavby, kde se nepoužívají duté trámové stropy. Kontrukce podkroví je z vazníků a deskových materiálů. Je zde potřeba počítat s podkladem pod izolaci a zvolit správný materiál.

 

Trámové stropy

Trámovým stropem je myšlen strop, který je složen z trámů. Je to celodřevěná trámová konstrukce pobytá prkeným podhledem v jakémkoli patře domu. Aplikace spočívá v otevření montážních otvorů v trámovém stropu, následně aplikace izolantu a uzavření trámového stropu. 

 

Šikmina střechy

Izolování šikmých podstřešních ploch spočívá v plnění dutin izolantem. Izolant je umístěn mezi pojistnou fólii a parotěsnou fólii, aby do izolace nepronikala samotná vlhkost. Naši technici vám pomohou s výběrem vhodného materiálu, který může pomoci v případě, že při konstrukci nebyly dodrženy konstrukční a materiálové požadavky.

 

Dutá příčka nebo stěna

Dutá příčka nebo stěna je prostor mezi obvodovým zdivem a sádrokartonem. V tomto prostoru proudí vzduch a dochází k prochladnutí. Tento problém je možné vyřešit foukanou izolací.

 

Pochozí podlaha

Při izolaci pochozí podlahy můžete ušetřit za izolaci střechy. A to v případě, že neplánujete obývat podkrovní místnosti. Stačí tedy jenom zaizolovat podlahu půdy, díky čemuž ušetříte za vytápění. V případě, že podlahu zatím nemáte, můžeme ji pro vás vytvořit.

 

Dům typu OKAL

Máme bohaté zkušenosti s izolováním budov OKAL, ať už bez vestavby nebo s vestavbou. K dodatečnému zateplení doporučujeme minerální čedičovou vatu. Zaizolujeme váš trámový strop, kterým odchází velká část tepla.

 

Vyplňte nezávaznou poptávku

­

15 let zkušeností

­

Certifikace ISO

­

Příznivá cena

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci Vaší nemovitosti nebo se chcete jen na něco zeptat? Napište nám.
* Povinné údaje

­

15 let zkušeností

­

Příznivá cena

IZOTRADE s. r. o. , Křenova 438/7, 162 00 Praha 6 - Veleslavín

Navštivte také naše další webové stránky

www.stavby-izotrade.cz